Rolety wewnętrzne

Rolety Wewnętrzne

To nie tylko ochrona przeciw słoneczna ale i dekoracja danego pomieszczenia. Zastępują firanki czy zasłony, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Możliwość dopasowania do każdego rozmiaru oraz kształtu okna lub wnęki okiennej.

Rolety materiałowe:

Kasetka i prowadnice rolety wykonane z trwałego PCV która nie żółknie. Prowadnice są płaskie, przyklejane lub przykręcane systemem nie zachodzącym w światło szyby. Łatwa w utrzymaniu czystości

Rolety plisowane:

Wykonane są z wysokiej jakości materiału, występują w każdym kształcie zaczynając od półokrągłych, trapezowych jak i trójkątnych. Montowane są w prowadnicach na oknach pionowych i dachowych. Posiadają bardzo łatwy system przysłaniania okien w zależności od potrzeby w całości lub odchylając górę lub dół okna.

Rolety dzień noc

Roleta dzień noc dostępna w dowolnej tkaninie jak i kolorze mieszanym wedle życzenia klienta. Może być sterowana elektrycznie, na mechanizmie sznurkowym lub łańcuszkowym z wygodnym systemem hamowania.

Żaluzje drewniane, Aluminiowe, Pionowa

Drewniane wykonane są z naturalnego, ekologicznego drewna bardzo trwałego. Montaż żaluzji jest montowany na ramie okiennej bądź przykręcana do sufitu czy ściany. Rolety pionowe (Verticale) są eleganckim rozwiązaniem przesłony okiennej w szczególności popularne w biurach oraz lokalach usługowych.