W naszej firmie GLOBAL SYSTEM mogą dobrać Państwo zarówno rodzaj, typ, jak i kolor czy deseń rolet dopasowanych do architektury budynku. Wzór dekoracyjny i materiał, z którego wykonane będą żaluzje na miarę otworu okiennego. Wszystkie oferowane i montowane przez nas przesłony są renomowanych marek Dajemy gwarancje na długoletnie korzystanie z tych produktów zarówno pod względem użytych materiałów jak i gwarancję na montaż rolet czy również montaż żaluzji albo markiz. Pośród licznych produktów znajdą Państwo eleganckie Werandy, Pergole oraz Markizy balkonowe i tarasowe , Moskitiery na okienne , przesuwane. Inną grupę produktów z naszej oferty stanowią rolety. W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe jak np. popularne ostatnio rolety rzymskie. Wśród naszych Klientów dużym powodzeniem cieszą się również żaluzje drewniane, aluminiowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu, na bezpłatny pomiar oraz wycenę u klienta.

GLOBAL SYSTEM

 

global.system@o2.pl

ul. Naramowicka 338

61-601 Poznań

Nawiązując współpracę z firmą Global System zyskuje się dostęp do rozbudowanego katalogu z materiałami, w którym znajdują się nie tylko przesłony okienne,dachowe ale także moskitiery oraz pergole. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się między innymi:

  •  żaluzje poziome aluminiowe i drewniane oraz verticale

•  rolety zewnętrzne, które skutecznie chronią wnętrza przed włamaniami, pozwalają też na zachowanie perfekcyjnych warunków do nocnego wypoczynku (żadne latarnie i neony nie rażą mieszkańców w oczy)

•  montaż rolet wewnętrznych, które stanowią ważną część domowej aranżacji i pełnią praktyczne funkcje, takie jak subtelna bariera przed nadmiarem promieni słonecznych

•  praktyczne i tanie plisy do okien dachowych

zabudowa balkonów

markizy tarasowe i balkonowe

Pełna Automatyka

Firma znana jest nie tylko z oferty sprzedażowej, gdyż zapewnia także profesjonalny serwis. Możliwa jest naprawa rolet w Poznaniu o każdej porze, w razie sytuacji awaryjnych nasi fachowcy szybko dojadą na miejsce i zajmą się usunięciem usterki.

Współpraca rozpoczyna się od wykonania precyzyjnego pomiaru, wyceny bezpłatnej nie zobowiązującej.