W naszej firmie GLOBAL SYSTEM mogą dobrać Państwo zarówno rodzaj, typ, jak i kolor czy deseń rolet dopasowanych do architektury budynku. Wzór dekoracyjny i materiał, z którego wykonane będą żaluzje na miarę otworu okiennego. Wszystkie oferowane i montowane przez nas przesłony są renomowanych marek Dajemy gwarancje na długoletnie korzystanie z tych produktów zarówno pod względem użytych materiałów jak i gwarancję na montaż rolet czy również montaż żaluzji albo markiz. Pośród licznych produktów znajdą Państwo eleganckie Werandy, Pergole oraz Markizy balkonowe i tarasowe , Moskitiery na okienne , przesuwane. Inną grupę produktów z naszej oferty stanowią rolety. W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe jak np. popularne ostatnio rolety rzymskie. Wśród naszych Klientów dużym powodzeniem cieszą się również żaluzje drewniane, aluminiowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu, na bezpłatny pomiar oraz wycenę u klienta.

Moskitiery

Firma GLOBAL SYSTEM oferuje państwu moskitiery wykonane z siatki z włókna szklanego naciągnięta na ramkę aluminiową odporną na warunki atmosferyczne nie ogranicza widoczności.  Moskitiera to naj prostsze i klasyczne zabezpieczenie przeciw owadom w naszych domach, otwierając okna nie musimy się obawiać insektów, uporczywych komarów  oraz much. Moskitiera montowana bez uszkodzenia ramy okna lub drzwi nadaje się do montażu w niemal wszystkich systemach stolarki okiennej. Specjalnie dla naszych czworonogów dostępne są moskitiery ze specjalnym wejściem lub wyjściem w Moskitierze

Facebook

Dostępne są rożnego rodzaju dostępne moskitiery:

* Moskitiery ramkowe

*Moskitiery przesuwne

*Moskitiera plisowana

*Moskitieta skrzydłowa

*Moskitiera zig zag

 

Moskitiera drzwiowa osadzona jest za pomocą zawiasów z mechanizmem samo-zamykającym z regulacją, a z drugiej strony przy pomocy zamków magnetycznych zachowuje pozycję zamkniętą, posiada uszczelkę szczotkową na całym obwodzie na styku moskitiery z drzwiami balkonowymi, oraz wygodne uchwyty do otwierania i zamykania.

Nasze realizacje