W naszej firmie GLOBAL SYSTEM mogą dobrać Państwo zarówno rodzaj, typ, jak i kolor czy deseń rolet dopasowanych do architektury budynku. Wzór dekoracyjny i materiał, z którego wykonane będą żaluzje na miarę otworu okiennego. Wszystkie oferowane i montowane przez nas przesłony są renomowanych marek Dajemy gwarancje na długoletnie korzystanie z tych produktów zarówno pod względem użytych materiałów jak i gwarancję na montaż rolet czy również montaż żaluzji albo markiz. Pośród licznych produktów znajdą Państwo eleganckie Werandy, Pergole oraz Markizy balkonowe i tarasowe , Moskitiery na okienne , przesuwane. Inną grupę produktów z naszej oferty stanowią rolety. W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe jak np. popularne ostatnio rolety rzymskie. Wśród naszych Klientów dużym powodzeniem cieszą się również żaluzje drewniane, aluminiowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu, na bezpłatny pomiar oraz wycenę u klienta.

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne to nie tylko ochrona przeciw słoneczna ale i dekoracja danego pomieszczenia. Zastępują firanki czy zasłony, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Możliwość dopasowania do każdego rozmiaru oraz kształtu okna lub wnęki okiennej.

Facebook

 

Rolety Materiałowe

Kasetka i prowadnice rolety wykonane z trwałego PCV która nie żółknie. Prowadnice są płaskie, przyklejane lub przykręcane systemem nie zachodzącym w światło szyby. Łatwa w utrzymaniu czystości

 

Żaluzje drewniane wykonane są z naturalnego, ekologicznego drewna bardzo trwałego. System montażu montowana na ramie okiennej bądź przykręcana do sufitu czy ściany.

Roleta dzień noc dostępna w dowolnej tkaninie jak i kolorze mieszanym wedle życzenia klienta. Może być sterowana elektrycznie, na mechanizmie sznurkowym lub łańcuszkowym z wygodnym systemem hamowania.

Rolety Plisowane wykonane są z wysokiej jakości materiału, występują w każdym kształcie zaczynając od półokrągłych, trapezowych jak i trójkątnych. Montowane są w prowadnicach na oknach pionowych i dachowych. Posiadają bardzo łatwy system przysłaniania okien w zależności od potrzeby w całości lub odchylając górę lub dół okna.

Rolety pionowe (Verticale) są eleganckim rozwiązaniem przesłony okiennej w szczególności popularne w biurach oraz lokalach usługowych. Żaluzje pionowe jak mało które rolety bardzo dobrze radzą sobie z zasłanianiem dużych powierzchni okiennych. Maksymalna wysokość systemu może sięgać nawet 4 metrów, co bardzo podnosi jego funkcjonalności oraz możliwości wykorzystania.

Nasze realizacje