W naszej firmie GLOBAL SYSTEM mogą dobrać Państwo zarówno rodzaj, typ, jak i kolor czy deseń rolet dopasowanych do architektury budynku. Wzór dekoracyjny i materiał, z którego wykonane będą żaluzje na miarę otworu okiennego. Wszystkie oferowane i montowane przez nas przesłony są renomowanych marek Dajemy gwarancje na długoletnie korzystanie z tych produktów zarówno pod względem użytych materiałów jak i gwarancję na montaż rolet czy również montaż żaluzji albo markiz. Pośród licznych produktów znajdą Państwo eleganckie Werandy, Pergole oraz Markizy balkonowe i tarasowe , Moskitiery na okienne , przesuwane. Inną grupę produktów z naszej oferty stanowią rolety. W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe jak np. popularne ostatnio rolety rzymskie. Wśród naszych Klientów dużym powodzeniem cieszą się również żaluzje drewniane, aluminiowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu, na bezpłatny pomiar oraz wycenę u klienta.

Tytuł strony

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne dostępne w naszej firmie wykonane są z najwyższej jakości materiałów na które otrzymują Państwo 2- letnią gwarancje. Rolety zewnętrze produkowane są z najlepszych materiałów, co przekłada się na ich bardzo wysoką jakość. Jakość materiałów ma tu kluczowe znaczenie ponieważ osłony zewnętrzne narażone są na działanie różnych czynników atmosferycznych; słońca, deszczu lub gradu, wiatru, śniegu. Wszystkie dostępne rolety zewnętrzne możemy wykonać do obsługi ręcznej na taśmę lub linkę, do obsługi elektrycznej lub sterowane z aplikacji na smartfonie.

W naszej firmie oferujemy rolety zewnętrzne:

Facebook

Rolety Standard

 Rolety Natynkowe

Są to rolety zewnętrzne nazywane standardowymi lub natynkowymi. Jest to  najpopularniejszy rodzaj rolet. Montowane nad wnęką okna  na elewacji w wykończonych budynkach  jak i nowo powstających domach, blokach, biurach oraz innych obiektach np. sportowych. Dostępne w różnych kolorach, jak i wymiarach. Możliwość sterowania roletami z aplikacji na telefonie, klawiszowe, na pilota oraz ręczne na linkę bądź na taśmę.

Rolety Integro

Rolety Podtynkowe

Roleta Integro podtynkowa montowana we wnęce okiennej w nowo powstających budynkach lub po uprzednim zrobieniu otworu nad oknem przed ociepleniem lub elewacja która zasłania skrzynkę rolety. Przypomina budową roletę standardową jedynie różni się inaczej skonstruowaną skrzynią oraz klapa rewizyjna która dostępna jest od dołu na zewnątrz budynku

Rolety Beclever

 

Rolety Nadstawne

Rolety zewnętrzne Be clever inaczej nazywane nadstawne lub naokienne instalowane są na ramę okna przed montażem okien w budynku. Rewizja od środka lub od czoła budynku skrzynia nie widoczna na zewnątrz budynku. Skrzynki systemu podtynkowego nie ingerują w konstrukcję okien na których są montowane 

Zabudowa Balkonu

Zabudowa Balkonu 

 Zabudowa balkonu roletami zewnętrznymi jest doskonałą alternatywą, kiedy chcemy zachować otwartą przestrzeń ale w razie potrzeby chcemy ochronić się przed nadmiernym słońcem, deszczem lub wiatrem. Montowane do wysokości balustrady lub do samej podłogi balkonu, w zależności od potrzeby klienta. Sterowane ręcznie lub elektryczne.

Screen Zip

Refleksola – roleta screen zip

Rolety w systemie Screen Zip polegają na wgrzaniu zamka w tkaninę co powoduje napięcie materiału oraz szczelne połączenie prowadnicy z materiałem które utrzymują stałą temperaturę w pomieszczeniach i chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

 

Montaż rolet zewnętrznych wiąże się przede wszystkim z wieloma korzyściami dla naszego domu lub biura. Uzyskujemy zwiększenie izolacji akustycznej (wyciszenie), mamy możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem latem lub utratą ciepła zimą. Rolety zewnętrzne pomagają zachować prywatność przed sąsiadami oraz przechodniami, stanowią zabezpieczenie przed włamaniem.

Rodzaje sterowań roletami…

 • Wyposażenie standardowe rolety: 
 • skrzynka, 
 • prowadnice 53 mm, 
 • listwa dolna 51 mm, 
 • pancerz aluminiowy
 •  wieszaki pancerza, 
 • samo zwijacz na taśmę lub linkę,
 •  przelotka taśmy lub linki.
 • Sterowanie ręczne przy pomocy taśmy lub linki
 • Sterowanie klawiszowe
 • Sterowanie centralne
 • Sterowanie radiowe
 • Sterowanie automatyczne
 • Sterowanie inteligentne

Rolety zewnętrzne wykonane są z aluminiowego profilu, dostępne w naszej firmie GLOBAL SYSTEM rolety zewnętrze produkuje się także w różnych wersjach kolorystycznych, tak aby można je było dobrać do koloru całości elewacji. Kluczowe jest jednak to, że produkowane są na indywidualny wymiar, który określa się przy składaniu zamówienia Przeznaczone do montażu zewnętrznego na budynku. Montowane mogą być na każdym etapie budowy jak i na starych budynkach. Rolety zewnętrzne możemy podzielić ze względu na sposób zabudowy: rolety zewnętrzne STANDARD po zamontowaniu skrzynia jest widoczna na zewnątrz budynku. Pozostałe rolety INTEGRO i BECLEVER montowane są z nie widoczną skrzynią na zewnątrz budynku. Natomiast rolety RKS wbudowane są w mur budynku nowo powstającego.

Nasze Realizacje