W naszej firmie GLOBAL SYSTEM mogą dobrać Państwo zarówno rodzaj, typ, jak i kolor czy deseń rolet dopasowanych do architektury budynku. Wzór dekoracyjny i materiał, z którego wykonane będą żaluzje na miarę otworu okiennego. Wszystkie oferowane i montowane przez nas przesłony są renomowanych marek Dajemy gwarancje na długoletnie korzystanie z tych produktów zarówno pod względem użytych materiałów jak i gwarancję na montaż rolet czy również montaż żaluzji albo markiz. Pośród licznych produktów znajdą Państwo eleganckie Werandy, Pergole oraz Markizy balkonowe i tarasowe , Moskitiery na okienne , przesuwane. Inną grupę produktów z naszej oferty stanowią rolety. W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe jak np. popularne ostatnio rolety rzymskie. Wśród naszych Klientów dużym powodzeniem cieszą się również żaluzje drewniane, aluminiowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu, na bezpłatny pomiar oraz wycenę u klienta.

Rolety zewnętrzne

Montaż rolet zewnętrznych wiąże się przede wszystkim z wieloma korzyściami dla naszego domu lub biura. Uzyskujemy zwiększenie izolacji akustycznej (wyciszenie), mamy możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem  latem lub utratą ciepła zimą. Rolety zewnętrzne pomagają zachować prywatność przed sąsiadami oraz przechodniami, stanowią zabezpieczenie przed włamaniem. Wszystkie dostępne rolety zewnętrzne możemy wykonać ręczne, elektryczne lub sterowane z aplikacji.

Obecnie na rynku najpopularniejsze są rodzaje rolet zewnętrznych:

* rolety zewnętrzne natynkowe

*rolety zewnętrzne podtynkowe – Integro

*rolety zewnętrzne nastawne – Beclever

*roleta Refleksol – Screen Zip

*  zabudowa balkonu

Facebook

Roleta Standardowa

Rolety Natynkowe

Rolety zewnętrzne nazywane Standard lub Natynkowe są najpopularniejszymi roletami montowane nad wnęką okna na elewacji w wykończonych jak i nowo powstających domach, blokach, biurach oraz innych obiektach. Dostępne w różnych kolorach, dostępne na wymiar. Możliwość sterowania roletami z aplikacji na telefonie, sterowanie klawiszowe (ręczne) lub na pilota.

Roleta Integro

Rolety Podtynkowe

Roleta Integro podtynkowa montowana we wnęce okiennej w nowo powstających budynkach lub po uprzednim zrobieniu otworu nad oknem przed ociepleniem lub elewacja która zasłania skrzynie rolety. Przypomina budową roletę standardową jedynie inaczej ma skonstruowaną skrzynię oraz klapa rewizyjna która jest od dołu na zewnątrz budynku

Roleta Beclever

Rolety Nadstawne

Rolety zewnętrzne Beclever inaczej nazywane nadstawne lub naokienne instalowane na okno przed montażem okien w budynku. Rewizja od środka lub od czoła budynku oraz nie widoczna skrzynia na zewnątrz budynku.

Zabudowa Balkonu

Zabudowa Balkonu 

 Zabudowa balkonu roletami zewnętrznymi jest doskonałą alternatywą, kiedy chcemy zachować otwartą przestrzeń ale w razie potrzeby chcemy ochronić się przed nadmiernym słońcem, deszczem lub wiatrem. Montowane do wysokości balustrady lub do samej podłogi balkonu, w zależności od potrzeby klienta. Sterowane ręcznie lub elektryczne.

Screen Zip

Refleksole – roleta screen zip

Rolety w systemie Screen Zip polegają na wgrzaniu zamka w tkaninę co powoduje napięcie materiału oraz szczelne połączenie prowadnicy z materiałem które utrzymują stałą temperaturę w pomieszczeniach i chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Są sterowane elektrycznie lub radiowo z możliwością zastosowania automatyki pogodowej. Można je montować do wnęki okiennej lub na elewacji, ale maksymalne wymiary to 450 × 500 cm.

 

Rodzaje sterowań roletami

  • Sterowanie ręczne przy pomocy taśmy lub linki
  • Sterowanie klawiszowe
  • Sterowanie centralne
  • Sterowanie radiowe
  • Sterowanie automatyczne
  • Sterowanie inteligentne

 

Rolety zewnętrzne wykonane są z aluminiowego profilu, dostępne w naszej firmie GLOBAL SYSTEM w szerokiej gamie kolorystycznej. Przeznaczone do montażu zewnętrznego na budynku. Montowane mogą być na każdym etapie budowy jak i na starych budynkach. Rolety zewnętrzne możemy podzielić ze względu na sposób zabudowy: rolety zewnętrzne STANDARD po zamontowaniu skrzynia jest widoczna na zewnątrz budynku. Pozostałe rolety INTEGRO i BECLEVER montowane są z nie widoczną skrzynią na zewnątrz budynku. Natomiast rolety RKS wbudowane są w mur budynku nowo powstającego.

Zapraszamy już dziś do kontaktu 514 535 213

Umów się już dziś na bezpłatny Pomiar i Wycenę

514 535 213

email: global.system@o2.pl 

Obsługujemy Poznań cała Wielkopolskę i dalej…