W naszej firmie GLOBAL SYSTEM mogą dobrać Państwo zarówno rodzaj, typ, jak i kolor czy deseń rolet dopasowanych do architektury budynku. Wzór dekoracyjny i materiał, z którego wykonane będą żaluzje na miarę otworu okiennego. Wszystkie oferowane i montowane przez nas przesłony są renomowanych marek Dajemy gwarancje na długoletnie korzystanie z tych produktów zarówno pod względem użytych materiałów jak i gwarancję na montaż rolet czy również montaż żaluzji albo markiz. Pośród licznych produktów znajdą Państwo eleganckie Werandy, Pergole oraz Markizy balkonowe i tarasowe , Moskitiery na okienne , przesuwane. Inną grupę produktów z naszej oferty stanowią rolety. W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe jak np. popularne ostatnio rolety rzymskie. Wśród naszych Klientów dużym powodzeniem cieszą się również żaluzje drewniane, aluminiowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu, na bezpłatny pomiar oraz wycenę u klienta.

Rolety zewnętrzne

Rolety wewnętrzne
Montaż rolet zewnętrznych wiąże się z wieloma korzyściami dla naszego domu lub biura zwiększenie izolacji akustycznej (wyciszenie) czy zabezpieczenie przed przegrzaniem pomieszczenia latem lub utratą ciepła zimą. Rolety zewnętrzne pomagają zachować prywatność przed sąsiadami oraz przechodniami, stanowią zabezpieczenie przed włamaniem. Facebook

 

 Rolety zewnętrzne standard to najpopularniejsze rolety montowane na wykończonych budynkach, biurach oraz innych obiektach. 

Wykorzystywane są również do zabudowy balkonów.

Roleta Integro podtynkowa montowana we wnęce okiennej w nowo powstających budynkach lub po uprzednim zrobieniu otworu nad oknem przed ociepleniem lub elewacja która zasłania skrzynie rolety. Przypomina budową roletę standardową jedynie inaczej ma skonstruowaną skrzynię oraz klapa rewizyjna która jest od dołu na zewnątrz budynku

Rolety Beclever inaczej nazywane nadstawne lub naokienne instalowane na okno przed montażem okien w budynku. Rewizja od środka lub od czoła budynku oraz nie widoczna skrzynia na zewnątrz budynku.

Rodzaje sterowań roletami

  • Sterowanie ręczne przy pomocy paska lub linki
  • Sterowanie klawiszowe
  • Sterowanie centralne
  • Sterowanie radiowe
  • Sterowanie automatyczne
  • Sterowanie inteligentne

Rolety zewnętrzne wykonane są z aluminiowego profilu, dostępne w naszej firmie GLOBAL SYSTEM w szerokiej gamie kolorystycznej. Przeznaczone do montażu zewnętrznego na budynku. Montowane mogą być na każdym etapie budowy jak i na starych budynkach. Rolety zewnętrzne możemy podzielić ze względu na sposób zabudowy: rolety zewnętrzne STANDARD po zamontowaniu skrzynia jest widoczna na zewnątrz budynku. Pozostałe rolety INTEGRO i BECLEVER montowane są z nie widoczną skrzynią na zewnątrz budynku. Natomiast rolety RKS wbudowane są w mur budynku nowo powstającego.