W naszej firmie GLOBAL SYSTEM mogą dobrać Państwo zarówno rodzaj, typ, jak i kolor czy deseń rolet dopasowanych do architektury budynku. Wzór dekoracyjny i materiał, z którego wykonane będą żaluzje na miarę otworu okiennego. Wszystkie oferowane i montowane przez nas przesłony są renomowanych marek Dajemy gwarancje na długoletnie korzystanie z tych produktów zarówno pod względem użytych materiałów jak i gwarancję na montaż rolet czy również montaż żaluzji albo markiz. Pośród licznych produktów znajdą Państwo eleganckie Werandy, Pergole oraz Markizy balkonowe i tarasowe , Moskitiery na okienne , przesuwane. Inną grupę produktów z naszej oferty stanowią rolety. W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe jak np. popularne ostatnio rolety rzymskie. Wśród naszych Klientów dużym powodzeniem cieszą się również żaluzje drewniane, aluminiowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu, na bezpłatny pomiar oraz wycenę u klienta.

Tytuł strony

Żaluzje Drewniane

Oferujemy w naszej firmie GLOBAL SYSTEM żaluzje fasadowe, aluminiowe oraz żaluzje drewniane. Szybkie terminy realizacji 514535213 Poznań

Żaluzje Aluminiowe

Żaluzje aluminiowe są najstarszym modelem które od lat wykorzystywane były w domach, biurach, przychodniach itp. Są trwałe i pozwalają się cieszyć cudownie osłoniętymi oknami przez długi czas. Wygodne do utrzymania czystości wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, aby usunąć brud i kurz. Żaluzje sterowane są za pomocą patyczka do regulacji kąta nachylenia lamelek i sznurka do podnoszenia oraz opuszczania żaluzji. Dostępna jest także nowsza wersja, która zamiast pokrętła i sznurka do sterowania, posiada łańcuszek podobny jak w rolecie.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane nadają pomieszczeniu klasycznego, stylowego wyglądu. Doskonałe do eleganckich wnętrz. Rolety drewniane należą do grupy osłon okiennych wewnętrznych. Nie można umieszczać ich na zewnątrz. Pod wpływem działania warunków atmosferycznych szybko uległyby zniszczeniu. Wykonane z naturalnego selekcjonowanego drewna, żaluzje te dostępne są w dwóch szerokościach lameli (50 i 25 mm) oraz kilkunastu kolorach co pozwala je dopasować do niemal każdego wnętrza.

Żaluzje fasadowe to znane już nam wszystkim klasyczne żaluzje wewnętrzne z lamelami ale umieszczone na zewnątrz budynku, czyli na fasadzie. Stąd znajdują szerokie zastosowanie na elewacjach, zwłaszcza na dużych, przeszklonych powierzchniach. Mają jeden cel – powstrzymać nadmiar promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. Żaluzje fasadowe pozwalają na regulację kąta lamel, czego nie można zrobić w przypadku rolet zewnętrznych

Żaluzje fasadowe

Nasze realizacje…

Zamów już dziś tel: 514 535 213

Więcej informacji znajdą Państwo w linku poniżej…

www.facebook.com/globall.system