W naszej firmie GLOBAL SYSTEM mogą dobrać Państwo zarówno rodzaj, typ, jak i kolor czy deseń rolet dopasowanych do architektury budynku. Wzór dekoracyjny i materiał, z którego wykonane będą żaluzje na miarę otworu okiennego. Wszystkie oferowane i montowane przez nas przesłony są renomowanych marek Dajemy gwarancje na długoletnie korzystanie z tych produktów zarówno pod względem użytych materiałów jak i gwarancję na montaż rolet czy również montaż żaluzji albo markiz. Pośród licznych produktów znajdą Państwo eleganckie Werandy, Pergole oraz Markizy balkonowe i tarasowe , Moskitiery na okienne , przesuwane. Inną grupę produktów z naszej oferty stanowią rolety. W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe jak np. popularne ostatnio rolety rzymskie. Wśród naszych Klientów dużym powodzeniem cieszą się również żaluzje drewniane, aluminiowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu, na bezpłatny pomiar oraz wycenę u klienta.
Żaluzja Aluminiowa

 

Żaluzje Aluminiowe są idealne do pomieszczeń np. kuchni, łazienki, ogrody zimowe o podwyższonej wilgotności. Są trwałe i pozwalają się cieszyć cudownie osłoniętymi oknami przez długi czas. Wygodne do utrzymania czystości wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, aby usunąć brud i kurz.

Żaluzja drewniana

 

Drewniane żaluzje nadają pomieszczeniu klasycznego, stylowego wyglądu, uroku i niepowtarzalności. Doskonałe do eleganckich wnętrz. Wykonane z naturalnego selekcjonowanego drewna, żaluzje te dostępne są w dwóch szerokościach lameli (50 i 25 mm) oraz kilkunastu kolorach co pozwala je dopasować do niemal każdego wnętrza.

Verti Cale

Vertical (Wertikal) to inaczej żaluzja pionowa, montowana wewnątrz pomieszczenia. Wyróżnia się na tle innych osłon wewnętrznych sposobem montażu oraz ułożeniem i fakturą lameli. Verticale wewnętrzne montowane są na specjalnej szynie wyposażonej w mechanizm sterujący. 

Żaluzje fasadowe można zamontować podtynkowo, naokiennie, samonośnie oraz tradycyjnie.  Żaluzje fasadowe pozwalają na regulację kąta lamel, czego nie można zrobić w przypadku rolet zewnętrznych

Żaluzja fasadowa