W naszej firmie GLOBAL SYSTEM mogą dobrać Państwo zarówno rodzaj, typ, jak i kolor czy deseń rolet dopasowanych do architektury budynku. Wzór dekoracyjny i materiał, z którego wykonane będą żaluzje na miarę otworu okiennego. Wszystkie oferowane i montowane przez nas przesłony są renomowanych marek Dajemy gwarancje na długoletnie korzystanie z tych produktów zarówno pod względem użytych materiałów jak i gwarancję na montaż rolet czy również montaż żaluzji albo markiz. Pośród licznych produktów znajdą Państwo eleganckie Werandy, Pergole oraz Markizy balkonowe i tarasowe , Moskitiery na okienne , przesuwane. Inną grupę produktów z naszej oferty stanowią rolety. W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe jak np. popularne ostatnio rolety rzymskie. Wśród naszych Klientów dużym powodzeniem cieszą się również żaluzje drewniane, aluminiowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu, na bezpłatny pomiar oraz wycenę u klienta.

Automatyka

123

Oferujemy silniki do rolet, zwijacze piloty możliwość sterowania zdalnego i radiowego. Automatyka do rolet jest w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi systemami Inteligentnego Domu. Zdecydowana większość rolet zewnętrznych w naszej ofercie wyposażona jest w elektryczne silniki do rolet, które znacząco poprawiają komfort obsługi.

Rolety zewnętrzne mogą być obsługiwane za pomocą:
  • systemu przewodowego
  • systemu przewodowo – radiowego
  • systemu całkowicie bezprzewodowego
test
Sterowanie ręczne
Sterowanie przewodowo-radiowe
Sterowanie ze smartfona
Silnik do rolet
Zwijacz do rolet
Czujka wstrząsu

Pełna Automatyka

Firma znana jest nie tylko z oferty sprzedażowej na terenie Poznania i całej Wielkopolski, gdyż zapewnia także profesjonalny serwis. Możliwa jest naprawa rolet w Poznaniu o każdej porze, w razie sytuacji awaryjnych nasi fachowcy szybko dojadą na miejsce i zajmą się usunięciem usterki.

Więcej szczegółów dostępnych na stronie