Markizy

Markizy to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i funkcjonalność. Dzięki nim można skutecznie chronić przed słońcem i deszczem, a jednocześnie zachować swobodę w wyborze poziomu oświetlenia i wentylacji.

Rodzaje markiz

Bez kasety

W markizie bez kasety materiał oraz cały wał jest odkryty.

W pół kasecie

W markizie w pół kasecie po złożeniu materiał schowany jest na wale a falbana zostaje na zewnątrz.

W kasecie

Markiza w kasecie po złożeniu ma cały materiał zamknięty w kaście wraz z ramionami.

Markizy tarasowe

Markizy tarasowe to nie tylko funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie, ale również sposób na nadanie naszemu tarasowi niepowtarzalnego wyglądu. Dzięki szerokiemu wyborowi wzorów i kolorów tkanin oraz konstrukcji aluminiowych, mamy możliwość dopasowania markizy do swoich indywidualnych potrzeb i gustów.

Markizy balkonowe

Jest markizą nad okienno- balkonową, przeznaczoną do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów. Opuszczane ramiona z aluminium wyposażono w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dla tego też Markiza może być mocowana nawet tam gdzie wytrzymałość podłoża nie pozwala na zastosowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami. Lekka konstrukcja tej markizy sprawia iż montaż jest bardzo łatwy.

Markizy koszowe

Markiza koszowa może być wykorzystana jako chwytliwa reklama widoczna z daleka. Dodanie na niej logo danej firmy pozwoli na zwiększenie jej rozpoznawalności oraz przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Dzięki temu markiza koszowa spełnia nie tylko funkcję ochronną, ale również reklamową. Konstrukcja markizy koszowej wykonana jest z aluminium, co gwarantuje jej trwałość i stabilność. Poszycie z tkaniny akrylowej lub PCV z kolei zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV oraz opadami atmosferycznymi. W zależności od potrzeb, można wybrać różne kolory i wzory tkaniny, aby dostosować markizę do charakteru naszej firmy.

Czujnik wiatru

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie korzyści przynosi zastosowanie automatyki do markiz? Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to warto zwrócić na to uwagę, ponieważ może to przynieść wiele pozytywnych efektów. Jednym z elementów, który może znacząco poprawić komfort użytkowania markiz, jest zastosowanie czujnika wiatru.

Nasze realizacje

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas rozwiązanie idealnie dopasowane do swojego stylu oraz potrzeb

Nie znaleziono galerii.
Scroll to Top