GLOBAL SYSTEM 514-535-213
W naszej firmie GLOBAL SYSTEM mogą dobrać Państwo zarówno rodzaj, typ, jak i kolor czy deseń rolet dopasowanych do architektury budynku. Wzór dekoracyjny i materiał, z którego wykonane będą żaluzje na miarę otworu okiennego. Wszystkie oferowane i montowane przez nas przesłony są renomowanych marek Dajemy gwarancje na długoletnie korzystanie z tych produktów zarówno pod względem użytych materiałów jak i gwarancję na montaż rolet czy również montaż żaluzji albo markiz. Pośród licznych produktów znajdą Państwo eleganckie Werandy, Pergole oraz Markizy balkonowe i tarasowe , Moskitiery na okienne , przesuwane. Inną grupę produktów z naszej oferty stanowią rolety. W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe jak np. popularne ostatnio rolety rzymskie. Wśród naszych Klientów dużym powodzeniem cieszą się również żaluzje drewniane, aluminiowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu, na bezpłatny pomiar oraz wycenę u klienta.

MARKIZY Chronią przed słońcem jak i przed delikatnym deszczem. Materiał zastosowany w naszych markizach wykonany jest z tkaniny akrylowej, impregnowanej. Wykonujemy klasyczne, w pół kasetce lub kasecie. Szeroka gama kolorystyczna pomaga stworzyć ideale miejsce do relaksu na naszym balkonie bądź tarasie. Dodatkowym zabezpieczeniem Markizy przed jej uszkodzeniem przez wiatr jest CZUJKA WSTRZĄSU.

Czujnik wstrząsu to praktyczne i niezbędne rozwiązanie, które uchroni Twoją markizę przed uszkodzeniem. Jest bardzo prosty w instalacji, nie wymaga podłączenia do prądu i działa na baterie. Czujnik jest kompatybilny z markizami sterowanymi silnikiem. Dzięki ustawieniu zakresu prędkości wiatru, Twoja markiza schowa się automatycznie gdy czujnik wykryje mocniejszy wiatr utrzymujący się przez 3-5 sekund.

Markizy tarasowe

Markizy tarasowe dostępe w naszej firmie GLOBAL SYSTEM to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. Prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z pięcioma kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów.
Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

markiza
Markiza GLOBAL SYSTEM

Markiza balkonowa

Jest markizą nadokienno- balkonową, przeznaczoną do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów. Opuszczane ramiona z aluminium wyposażono w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dla tego też Markiza  może być mocowana nawet tam gdzie wytrzymałość podłoża nie pozwala na zastosowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami. Lekka konstrukcja tej markizy sprawia iż montaż jest bardzo łatwy.

Serwis
Naprawa
Pomiar
Montaż

Zamówienia
514-535-213

Pon-Pt 8-20
W sytuacjach awaryjnych
Całą dobe!