W naszej firmie GLOBAL SYSTEM mogą dobrać Państwo zarówno rodzaj, typ, jak i kolor czy deseń rolet dopasowanych do architektury budynku. Wzór dekoracyjny i materiał, z którego wykonane będą żaluzje na miarę otworu okiennego. Wszystkie oferowane i montowane przez nas przesłony są renomowanych marek Dajemy gwarancje na długoletnie korzystanie z tych produktów zarówno pod względem użytych materiałów jak i gwarancję na montaż rolet czy również montaż żaluzji albo markiz. Pośród licznych produktów znajdą Państwo eleganckie Werandy, Pergole oraz Markizy balkonowe i tarasowe , Moskitiery na okienne , przesuwane. Inną grupę produktów z naszej oferty stanowią rolety. W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe jak np. popularne ostatnio rolety rzymskie. Wśród naszych Klientów dużym powodzeniem cieszą się również żaluzje drewniane, aluminiowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu, na bezpłatny pomiar oraz wycenę u klienta.

Tytuł strony

Markizy balkonowe tarasowe, sklepowe oferowane przez naszą firmę chronią przed słońcem jak i przed delikatnym deszczem. Materiał zastosowany w naszych markizach wykonany jest z tkaniny akrylowej, impregnowanej. Wykonujemy markizy klasyczne, markizy w pół kasetce lub markizy w kasecie. Szeroka gama kolorystyczna pomaga stworzyć ideale miejsce do relaksu na naszym balkonie bądź tarasie. Dodatkowym zabezpieczeniem Markizy przed jej uszkodzeniem przez wiatr jest CZUJKA WSTRZĄSU. Każdy produkt zakupiony w naszej firmie GLOBAL SYSTEM robiony jest indywidualnie pod Klienta. Dla którego zlecenia ustalamy na pomiarze wymiar markizy, kolor i  automatykę. Wykonujemy również wymianę poszycia tkaniny w markizach.

Markizy tarasowe

Markizy tarasowe to nie tylko znakomita ochrona przed słońcem w upalne dni ale również i niepowtarzalny wygląd naszego tarasu dodając nową przestrzeń na odpoczynek. Prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z pięcioma kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.
Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod dokładny wymiar podany przez klienta. Posiadamy również szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

Markiza balkonowa

 

Jest markizą nad okienno- balkonową, przeznaczoną do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów. Opuszczane ramiona z aluminium wyposażono w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dla tego też Markiza  może być mocowana nawet tam gdzie wytrzymałość podłoża nie pozwala na zastosowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami. Lekka konstrukcja tej markizy sprawia iż montaż jest bardzo łatwy.

Markiza Koszowa
Markiza koszowa może służyć jako chwytliwa reklama widoczna z daleka naszego sklepu lub lokalu z usługami, dodając na niej logo danej firmy uzyskujemy nie tylko zacienienie przed naszym lokalem przed słońcem ale również dodatkową reklamę. Markiza koszowa nazywana jest również jako Markiza Sklepowa posiada konstrukcję aluminiową i poszycie z tkaniny akrylowej lub PCV.

Czujnik wstrząsu to praktyczne i niezbędne rozwiązanie, które uchroni Twoją markizę przed uszkodzeniem. Jest bardzo prosty w instalacji, nie wymaga podłączenia do prądu i działa na baterie. Czujnik jest kompatybilny z markizami sterowanymi silnikiem. Dzięki ustawieniu zakresu prędkości wiatru, Twoja markiza schowa się automatycznie gdy czujnik wykryje mocniejszy wiatr utrzymujący się przez 3-5 sekund.

Nasze realizacje…

Serwis
Naprawa
Pomiar
Montaż

Pon-Pt 8-20
W sytuacjach awaryjnych
Całą dobe!