Rolety wewnętrzne – Poznań

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne to nie tylko ochrona przeciw słoneczna ale i dekoracja danego pomieszczenia. Zastępują firanki czy zasłony, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Możliwość dopasowania do każdego rozmiaru oraz kształtu okna lub wnęki okiennej.

Rolety materiałowe

Kasetka i prowadnice rolety wykonane z trwałego PCV która nie żółknie. Prowadnice są płaskie, przyklejane lub przykręcane systemem nie zachodzącym w światło szyby. Łatwa w utrzymaniu czystości

Rolety plisowane

Wykonane są z wysokiej jakości materiału, występują w każdym kształcie zaczynając od półokrągłych, trapezowych jak i trójkątnych. Montowane są w prowadnicach na oknach pionowych i dachowych. Posiadają bardzo łatwy system przysłaniania okien w zależności od potrzeby w całości lub odchylając górę lub dół okna.

Rolety dzień noc

Roleta dzień noc dostępna w dowolnej tkaninie jak i kolorze mieszanym wedle życzenia klienta. Może być sterowana elektrycznie, na mechanizmie sznurkowym lub łańcuszkowym z wygodnym systemem hamowania.

Żaluzje drewniane, fasadowe, Aluminiowe, Pionowa

Drewniane wykonane są z naturalnego, ekologicznego drewna bardzo trwałego. System montażu montowana na ramie okiennej bądź przykręcana do sufitu czy ściany.

Rolety pionowe (Verticale) są eleganckim rozwiązaniem przesłony okiennej w szczególności popularne w biurach oraz lokalach usługowych. Żaluzje pionowe jak mało które rolety bardzo dobrze radzą sobie z zasłanianiem dużych powierzchni okiennych. Maksymalna wysokość systemu może sięgać nawet 4 metrów, co bardzo podnosi jego funkcjonalności oraz możliwości wykorzystania.

Verti cale