GLOBAL SYSTEM 514-535-213
W naszej firmie GLOBAL SYSTEM mogą dobrać Państwo zarówno rodzaj, typ, jak i kolor czy deseń rolet dopasowanych do architektury budynku. Wzór dekoracyjny i materiał, z którego wykonane będą żaluzje na miarę otworu okiennego. Wszystkie oferowane i montowane przez nas przesłony są renomowanych marek Dajemy gwarancje na długoletnie korzystanie z tych produktów zarówno pod względem użytych materiałów jak i gwarancję na montaż rolet czy również montaż żaluzji albo markiz. Pośród licznych produktów znajdą Państwo eleganckie Werandy, Pergole oraz Markizy balkonowe i tarasowe , Moskitiery na okienne , przesuwane. Inną grupę produktów z naszej oferty stanowią rolety. W swojej ofercie posiadamy zarówno rolety zewnętrzne i wewnętrzne, materiałowe jak np. popularne ostatnio rolety rzymskie. Wśród naszych Klientów dużym powodzeniem cieszą się również żaluzje drewniane, aluminiowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu, na bezpłatny pomiar oraz wycenę u klienta.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne wykonane z aluminiowego profilu dostępne w naszej firmie GLOBAL SYSTEM w szerokiej gamie kolorystycznej. Przeznaczone do montażu zewnętrznego na budynku, montowane mogą być na każdym etapie budowy jak i na starym budynku. Zaletą rolet zewnętrznych jest ochrona przed przegrzaniem pomieszczenia natomiast zimą chronią przed utratą ciepła, obniżają także poziom hałasu z zewnątrz.

Systemy montażu rolet

  • Rolety podtynkowe, instalowane po zamontowaniu okien a przed ociepleniem budynku
  • Rolety nadstawne, instalowane na etapie montażu okien i zintegrowane z nimi, wymagają powiększonego otworu okiennego
  • Rolety RKS, instalowane na etapie wznoszenia murów
  • Rolety w systemie elewacyjnym, montowane do wykończonego budynku, do wyboru skrzynki kwadratowe, półokrągłe, ćwierć okrągłe
 

Rodzaje sterowań roletami

  • Sterowanie ręczne -przy pomocy paska lub linki

  • Sterowanie elektryczne – na pilota lub włącznik

 

 

Poniedziałek—piątek: 8:00–20:00
Sobota  8:00–16:00

W sytuacjach awaryjnych pomagamy cała dobę 7 dni w tygodniu

     ZAPRASZAMY

   GLOBAL SYSTEM