Rolety zewnętrzne

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy i zakupu naszych rolet zewnętrznych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Wykonanie

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety zewnętrzne, które można obsługiwać na trzy różne sposoby. Możemy wykonać rolety do obsługi ręcznej na taśmę lub linkę, do obsługi elektrycznej oraz z możliwością sterowania z aplikacji na smartfonie. Dzięki temu klienci mają możliwość wyboru opcji, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i preferencjom.

Rolety zewnętrzne wykonane są z aluminiowego profilu, dostępne w naszej firmie GLOBAL SYSTEM rolety zewnętrze produkuje się także w różnych wersjach kolorystycznych, tak aby można je było dobrać do koloru całości elewacji. Kluczowe jest jednak to, że produkowane są na indywidualny wymiar, który określa się przy składaniu zamówienia Przeznaczone do montażu zewnętrznego na budynku. Montowane mogą być na każdym etapie budowy jak i na starych budynkach. Rolety zewnętrzne możemy podzielić ze względu na sposób zabudowy: rolety zewnętrzne STANDARD po zamontowaniu skrzynia jest widoczna na zewnątrz budynku. Pozostałe rolety INTEGRO i BECLEVER montowane są z nie widoczną skrzynią na zewnątrz budynku. Natomiast rolety RKS wbudowane są w mur nowo powstającego budynku.

Rolety standardowe

Rolety zewnętrzne natynkowe, nazywane również standardowymi lub natynkowymi, są najbardziej popularnym rodzajem rolet. Zazwyczaj montuje się je nad wnęką okna na elewacji budynków – zarówno już wykończonych, jak i nowo powstających, takich jak domy, bloki mieszkalne, biura czy obiekty sportowe. Rolety te są dostępne w różnych kolorach i wymiarach, a ich sterowanie może odbywać się za pomocą aplikacji na telefonie,, pilota, a także ręcznie przy użyciu linki lub taśmy.

Rolety Intergo / Podtynkowe

Roleta Integro podtynkowa jest specjalnym rodzajem rolety, która jest montowana we wnęce okiennej w nowo powstających budynkach lub po uprzednim zrobieniu otworu nad oknem przed ociepleniem lub elewacją. Roleta ta jest wyjątkowa ze względu na inaczej skonstruowaną skrzynię oraz klapę rewizyjną, która jest dostępna od dołu na zewnątrz budynku. Rolety podtynkowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie elegancki wygląd okien oraz praktyczność. Dzięki temu, że skrzynka rolety jest ukryta w ścianie, rolety nie zabierają

Rolety nadstawne

Rolety Be clever to innowacyjne rolety, które można zainstalować przed montażem okien w budynku. Są one nazywane również roletami nadstawnymi lub naokiennymi, ponieważ są montowane na ramę okna lub na elewację budynku, a nie na samym oknie. Skrzynia systemu podtynkowego, w której znajduje się zwijana tkanina rolety, jest ukryta przed wzrokiem z zewnątrz budynku. Dzięki temu rolety Be clever charakteryzują się bardzo estetycznym wyglądem i nie ingerują w konstrukcję okien, na których są montowane.

Zabudowa Balkonu

Zabudowa balkonu roletami zewnętrznymi to doskonała opcja dla osób, które cenią sobie otwartą przestrzeń, ale jednocześnie chcą mieć możliwość ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Rolety zewnętrzne można zamontować do wysokości balustrady lub do samej podłogi balkonu, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Rolety zewnętrzne dostępne są w wersjach sterowanych ręcznie lub elektrycznie.

Refleksola - roleta screen zip

Rolety Be clever to innowacyjne rolety, które można zainstalować przed montażem okien w budynku. Są one nazywane również roletami nadstawnymi lub naokiennymi, ponieważ są montowane na ramę okna lub na elewację budynku, a nie na samym oknie.
Skrzynia systemu podtynkowego, w której znajduje się zwijana tkanina rolety, jest ukryta przed wzrokiem z zewnątrz budynku. Dzięki temu rolety Be clever charakteryzują się bardzo estetycznym wyglądem i nie ingerują w konstrukcję okien, na których są montowane.

Korzyści płynące z montażu rolet zewnętrznych

1.

Zwiększenie izolacji akustycznej

2.

Całkowite zaciemnienie pomieszczenia

3.

Ochrona przed utratą ciepła w zimę

4.

Ochrona przed przegrzaniem w lato

5.

Ochrona przed włamaniem

Wyposażenie standardowe rolety

1.

Skrzynka

2.

Prowadnice 53 mm

3.

Listwa dolna 51 mm

4.

Pancerz aluminiowy

5.

Wieszaki pancerza

6.

Samo-zwijacz na taśmę lub linkę

7.

Przelotka taśmy lub linki

Rodzaje sterowań roletami

1.

Sterowanie ręczne przy pomocy taśmy lub linki

2.

Sterowanie klawiszowe

3.

Sterowanie centralne

4.

Sterowanie radiowe

5.

Sterowanie automatyczne

6.

Sterowanie inteligentne

Nasze realizacje

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas rozwiązanie idealnie dopasowane do swojego stylu oraz potrzeb

Scroll to Top