Żaluzje

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie żaluzji fasadowych, aluminiowych i drewnianych. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór produktów, które idealnie dopasują się do Twojego budynku.

Żaluzje fasadowe

To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić sobie prywatność, jednocześnie zwiększając izolację termiczną swojego domu czy biura.
Nasze żaluzje fasadowe charakteryzują się nie tylko estetycznym wyglądem, ale także wysoką jakością wykonania.

Żaluzje aluminiowe

To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. 

Nasze żaluzje aluminiowe są odporne na korozję oraz łatwe w utrzymaniu czystości.

Żaluzje drewniane

To klasyczne rozwiązanie, które wprowadzi do Twojego wnętrza przytulny klimat. 

Nasze żaluzje drewniane są wykonane z najlepszych gatunków drewna, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Żaluzje aluminiowe

Najstarszym modelem które od lat wykorzystywane były w domach, biurach, przychodniach itp. Są trwałe i pozwalają się cieszyć cudownie osłoniętymi oknami przez długi czas. Wygodne do utrzymania czystości wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, aby usunąć brud i kurz. Żaluzje sterowane są za pomocą patyczka do regulacji kąta nachylenia lamelek i sznurka do podnoszenia oraz opuszczania żaluzji. Dostępna jest także nowsza wersja, która zamiast pokrętła i sznurka do sterowania, posiada łańcuszek podobny jak w rolecie.

Żaluzje drewniane

Nadają pomieszczeniu klasycznego, stylowego wyglądu. Doskonałe do eleganckich wnętrz. Rolety drewniane należą do grupy osłon okiennych wewnętrznych. Nie można umieszczać ich na zewnątrz. Pod wpływem działania warunków atmosferycznych szybko uległyby zniszczeniu. Wykonane z naturalnego selekcjonowanego drewna, żaluzje te dostępne są w dwóch szerokościach lameli (50 i 25 mm) oraz kilkunastu kolorach co pozwala je dopasować do niemal każdego wnętrza.

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe to znane już nam wszystkim klasyczne żaluzje wewnętrzne z lamelami ale umieszczone na zewnątrz budynku, czyli na fasadzie. Stąd znajdują szerokie zastosowanie na elewacjach, zwłaszcza na dużych, przeszklonych powierzchniach. Mają jeden cel – powstrzymać nadmiar promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. Żaluzje fasadowe pozwalają na regulację kąta lamel, czego nie można zrobić w przypadku rolet zewnętrznych

Nasze realizacje

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas rozwiązanie idealnie dopasowane do swojego stylu oraz potrzeb

Nie znaleziono galerii.
Scroll to Top